Familja Dehari tregon përgjegjësit për vdekjen e djalit të tyre

Babai i Astrit Deharit, Avniu dhe nëna e tij Xhemilja, kanë drejtuar edhe një here gishtin tek fajtorët që sipas tyre janë përgjegjës për vdekjen e djalit të tyre.

“Ne përgjegjës i mbajmë prokurorin, ish-ministren e Drejtësisë, dhe drejtorin e burgut”, ka thënë nëna e Astrit në T7, shkruan Insajderi.

“Krejt janë përgjegjës prej Presidentiti e te poshtë”.

Të njëjtit sot kanë pranuar nga Prokuroria në Prizren, raportin e ekspertizës të bërë nga Instituti Zvicran i Mjekësisë Ligjore në Lozan.

LEXO EDHE: Heshtin ata që dikur e cilësuan vetëvrasje vdekjen e Astrit Deharit

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT