Falcao te klubi i njohur italian

 

Radamale Falcao ka përjetuar edhe një sezon zhgënjyes këtë vit, pasi te Chelsea ka dështuar të tregoj aftësitë e veta.

Sipas The Sun për sulmuesin kolumbian interesim ka shprehur Roma që është e gatshme ta rikthej te City Edin Dzekon dhe në vend të tij të transferoj Radamel Falcaon.

Romakët po shqyrtojnë mundësinë që në adresë të Monacos të nisin një ofertë  prej 6 milion euro për huazimin e tij një vjecar./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT