Fadil Nura: “Mbretëreshat e Skenderajt” takon volejbollistët pas fitimit të kupës

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Fadil Nura ka pritur në takim vashat e Kv. Skenderajt, ku ka uruar fitimin e Kupës së Kosovës. Nura volejbollistët e Skenderajt i quajti mbretëresha të qytetit, shkruan Drenica Press.

Ai shtoj se: Mikpritje e merituar për volejbollistet tona dhe stafin teknik të klubit, që, pas një rrugëtimi jo të lehtë në garat republikane, sollën në qytet trofeun e çmuar të Kupës së Federatës në volejboll 🏆, duke na bërë të flasim me krenari për suksesin e tyre. 🙌
Mbretëreshat e Skenderajt! 👑🏐

- Advertisement -

MË TË FUNDIT