Evra fjalë të mëdha për Shqipërinë

 

Mbrojtësi i Francës, Patrice Evra, i ka thurur elozhe Kombëtares shqiptares me lojën ndaj tyre duke thënë se e meritoj një barazim.

“Shqipëria ishte shumë e fortë, skuadër shumë fortë dhe e mertioi një barazim”.

”Tifozët shqiptar ishin të mrekullueshëm”, ka thënë Evra./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT