Eto’o largohet nga Sampdoria?

 

Ka mjaftuar një zënkë në mes të trajnerit të Sampdorias, Sinisha Mihajlovic dhe sulmuesit Samuel Eto’o.
Ky i fundit para 6 dite nënshkroi kontratë me klubin italian, por duket se do ta shkëpus shumë shpejt.
“Për të pasur një zënkë, duhet të bëjnë pjesë dy persona, ndërsa Eto’o i bëri të gjitha vetë. Ai vetëm u largua. Ai ia tha këtë klubit dhe kjo padyshim se është një mungesë e respektit ndaj meje dhe skuadrës. Nuk e di se çfarë do të bëjë klubi, por kjo është e vërteta”, deklaroi Mihajloviç.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT