Është arrestuar një person në Poklek të Vjetër

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person-mashkull, pasi që i njëjti ka shqetësuar me telefon një tjetër  person-mashkull.

Pas arrestimit nga Policia e Kosovës dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT