Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Ermal Fejzullahu sot feston ditëlindjen e 31-të, dhe para të gjithëve ai ka uruar veten me një fotografi të publikuar në Instagram nga fëmijëria

Në postimin e bërë ku si mbishkrim la numrin 3 artistë të njohur si Kida, Mc Kresha, Gjiko uruan këngëtarin për këtë ditë speciale.

Autori i shumë hiteve ka marrë urim special edhe nga babai i tij Sabri Fejzullahu i cili shprehu krenarinë e tij ndaj birit në fotografinë e ndarë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT