Ermal Fejzullahu ka mbledhur qindra-mijëra fansa mbrëmë në Drenicë.

Me një performancë fantastike, Ermali e ka ndezur atmosferën duke bërë për vete edhe shumë bashkatdhetarë nga diaspora.

Një performancë live dhe elektrizuese, Ermali pritet që ta ketë në Tiranë.

Në Sheshin Skëndërbeu, me 14 korrik shqiptarët do të kenë shansin të dëgjojnë live interpretimin e shumë hiteve të tij./Indeksonline/