Era Istrefi tërheqëse bën poza para super veturës së saj luksoze

Era Istrefi ka pozuar krah veturës luksoze.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive për sa u përket projekteve muzikore.

Në rrjete sociale po ashtu nuk është se ishte aktive dhe nga komentet vihej re se u kishte munguar fansave.

Era ka pozuar së fundmi joshëse para veturës së saj luksoze dhe përveç stilit të veçantë vihej re se nuk ka veshur fare sytjena.

 

Megjithatë këngëtarja e shumë hiteve duket seksi./lajminet

- Advertisement -

MË TË FUNDIT