Enrike: Nervozimi i Neymar i intereson vetëm mediave

 

Teksa Barcelona po fitonte ndaj Sevillës me rezultat 2-1, Luis Enrike,bëri një zëvendësim, duke larguar nga loja Neymarin dhe inkuadruar në lojë Xavin.
Sulmuesi brazilian nuk e pëlqeu këtë zëvendësim, duke u shprehur i pakënaqur nga banka rezervë me gjestet e tij.
Por në konferencë për shtyp, trajneri i Barcelonës, tha se nuk i intereson reagimi i Neymar, pasi këto gëra i interesojnë vetëm mediave.
“Reagimi i Neymar pas zëvendësimit?Nuk jam i interesuar, vetëm shtypi interesohet për këto”, tha Enrike./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT