Enrike: Ende s’kemi fituar asgjë

 

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrike, ka deklaruar pas takimit se skuadra e tij u kualifikua në finale dhe kjo është një arritje e madhe nëse e fitojmë trofeun e Ligës së Kampionëve.
“Jam i lumtur me paraqitjen e lojtarëve të mijë. Arritëm në finale por duhet shkuar deri në fund për ta fituar edhe trofeun e Ligës së Kampionëve”, tha Enrique pas ndeshjes.
Enrike foli edhe për tre sulmuesit e tij, duke thënë se ata po luajnë shumë mirë dhe janë të bashkuar për të mirën e ekipit.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT