Enca i shkruan reperit më të suksesshëm të momentit

Enca si edhe miliona persona të tjerë duket se është një adhuruese e muzikës që Tekashi 69 është duke servuar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare, në një video ‘live’ të reperit amerikan ka treguar simpati ndaj tij duke i komentuar me një ‘emoji’ të ‘syve me zemra’.

Tekashi është një nga reperët më të dëgjuar momentalisht, dhe pas përfundimit të dënimit me burg shtëpiak ka filluar punimet e klipit të ri. /Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT