Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një video bashkë me shoqe.

Në Instastoryn e saj, ka postuar video duke pirë kafe me këngëtaren Eliza Hoxha, Jehona Sopin dhe dy shoqe të tjera, shkruan GazetaBlic.

Nora, ka shkruar në video numrin 112 dhe shihen të buzëqeshura duke treguar se do ta votojnë PDK-në.

Ndryshe, Nora ka qenë emër tejet i komentuar në media rozë pas ndarjes me bashkëshortin Robert Berishën.

Projekti i fundit muzikor nga këngëtarja është në bashkëpunim me Irkenc Hykën ‘Jena nda‘.