Elita tregon se kur do ta shohim bashkë Gjikon në një film

Elita Rudi ka habitur me përgjigjen kur u pyet se kur do ta shohim atë bashkë me Gjikon në një film.

Ditë më parë u dha premiera e filmit “Falco” në Prishtinë, ku morën pjesë shumë emra të njohur të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Në mesin e tyre ishte edhe çifti Elita Rudi dhe Gjiko, të cilët për “Mirage” treguan përshtypjet që kishin për filmin.

Ata u pyetën se kur do t’i shohim bashkë në një film, meqë rast Elita dha përgjigjen interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet storia e plotë nga premiera e “Falco” dhe mësoni se cila ishte përgjigja e Elita Rudit. /Lajmi.net/