Është një nga moderatoret më të bukura kosovare.

Këtë gjë, Elita Rudi e ka dëshumar gjithmonë dhe po vazhdon që ta bëj, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka veshur një fusan të gjatë dhe elegant, teksa në duar po mbante një shportë të mbushur me perime.

Me flokë të lëshuara dhe një trëndafil në to, ajo pozoi joshëse në mes të natyrës duke marrë vëmendjen e ndjekësve.Image