Eliminimi nga EURO 2016, shkruan Cana

 

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka falenderuar të gjithë tifozët shqiptar për përkrahjen duke thënë se kurrë më parë nuk është ndier më krenar sesa tani për fanellën kuqezi.

“Gjithë ky rrugëtim ishte për ne, për familjet tona, për gjithë fansat dhe mbi të gjitha për atdheun tonë!!! Kurrë më parë skam qenë kaq krenar të jem pjesë e kësaj kombëtare dhe të luaj me këta djem !!! Flm për gjithçka… O sa mirë me qenë Shqiptar”, ka shkruar kapiteni Lorik Cana./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT