Elegante dhe me stil, Leonora Jakupi në fustan të zi duket yll!

Leonora Jakupi ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme.

Edhe për kundër viteve ajo mbetet një nga emrat më të dashur dhe më të kërkuar në estradën shqiptare, shkruan Indeksonline.

Leonora në secilën paraqitje mahnit me dukjen, elegancën dhe sharmin që shfaq.

Këngëtarja e njohur këtë herë erdhi e veshur me një fustan të zi elegant dhe grim të theksuar, ndërsa kompletoj dukjen me aksesor dhe dukej tërë shkëlqim.

Ndërkohë , ‘A m’ke harru’ mban titullin projekti i fundit i këngëtares./Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com