“El Dorado” i dërgon “selam” Kikës pasi ia publikoj fotografinë në shtrat

Janë “nxehur” gjakrat në mes Kikës dhe konkurrentit të “It’s my love”, Berat Xhelilit.

Kika ka publikuar në Instastory një foto ku shihet i shtrirë me Berat Xhemshitin e emisionit “It’s my love”.

Madje, në përshkrimin e fotografisë ka thënë se ka edhe foto tjera të Beratit.

“Berat Xhelilit, El Dorados, po ia kujtoj kujtimet kur ma shprehte dashurinë. Por do ia kujtoj më vonë edhe snapat tu i *****”. Zm, para se të folësh për mua kujtoji veprat seksuale, vazhdojmë me fotot tjera”, ka shkruar Kika.

E për këtë, i ka reaguar vetë Berati.

Ai ka shkruar në Instagram se do ta denoncojë Kikën për kërcënim, shpifje, devijim të fotos e cenim të privatësisë.

“Kikën shiheni në gjyq denoncu për kërcënim, shpifje, devijim të fotos, mashtrim, cenim të privatësisë, ulje të autoritetit, si dhe shtantazh me publikim të videove të snapit…Cenim të privatësisë dhe qasje e paautorizuar në video private”, ka shkruar Berati.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT