El Clasico me dy mungesa të mëdha

El Clasico luhet të shtunen dhe pas 15 vitesh, do të zhvillohet pa dy lengjendat, Icer Casillas dhe Xavi Hernandez.

Sih-portieri i Realit këtë vit u largua në drejtim të Portos me të cilin klub po vazhdon të luaj. Kurse ”Maestro Xavi”, po luan në Katar, duke dhuruar spektakël në shtetin arabik./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT