El Clasico, Barcelona me një mungesë të madhe

 

Barcelona mori vetëm një pikë në duel me Real Sosiedad dhe në bazë të statistikave nuk e ka merituar as këtë pikë.

Por përtej kësaj Barcelona në duel me Realin të shtunen mund të luaj pa mbrojtësin Jordi Alba.

Anësori ka pësuar një lëndim dhe mediuimet iberike shkruajnë se Alba, El Clasicon do ta shikoj nga shkallët e stadiumit në Camp Nou./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT