EKSKLUZIVE: “Operacioni fshesa”, Feronikeli nuk llogaritë në shtatë yje të saj

Forma jo e mirë që e kaloi Feronikeli ka bërë që në disa lojtarë të mos llogaritet fare në pranverë.

Ka qenë vetë trajneri Agim Sopi i cili në takimin e fundit të mbajtur të dielën ua ka kumtuar lojtarëve.

Ai u ka thënë që nuk llogaritë në ta për në pranverë, mëson Gazeta Sheshi.

Emra të njohur si Kastriot Rexha, Astrit Falziu, Arbër Prekazi, Yll Hoxha, Albutrnit Morina, Haxhi Neziraj dhe Lulzim Doshlaku, janë të lirë të gjejnë klube të reja.

Këta janë baza e ekipit të Feronikelit nga stinori shkuar, por fati i njëjtë mund ta përcjell edhe malazezin Milos Krokotic.

Shumica prej tyre kanë filluar kontaktet me klubet tjera dhe shumë shpejtë më të bëhen me klube të reja./Gazeta Sheshi/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT