EKSKLUZIVE: Arrestohet i dyshuari për vrasjen e dyfishtë në Prishtinë (Foto)

Policia e Kosovës ka arrestuar mëngjesin e sotëm të dyshuarin Lulzim Idirzin, shtetas i Shqipërisë për vrasjen e Arianit Gashit dhe Eron Agajt që kishte ndodhur vitin e kaluar tek Parku i qytetit në Prishtinë.

Indeksonline ka siguruar pamje të arrestimit te dyshuarit i cili për shumë muaj ishte në arrati.

 

Ai është dërguar në qendrën e mbajtjes në Prishtinë.

Indeksonline kishte publikuar pamjet e para të vrasjes ndërsa tani ka siguruar edhe pamjet e arrestimit të të dyshuarit.

(Vendi ku kishte ndodhur krimi)

(Momenti i vrasjes)

- Advertisement -

MË TË FUNDIT