Ekipi i javës në Premier Ligë

Ekipi më i mirë i javës në Premier Ligë i përzgjedhur nga sajti anglez, Goal.com është Stokë Siti.
Stokë Siti është vlerësuar si skuadra më e mirë për javën e 36-të në Premier Ligë. I ndjekur pas nga Mançester Siti dhe Junajtid me nga dy përfaqësues.
Ekipi:De Gea, Dummett, Terry, Coates, Muniesa, Mahrez, N’Zonzi, Silva, Young, Aguero dhe Diouf.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT