Edo dhe Dardani festojnë me flamurin kombëtar (FOTO)

Edmond Azemi dhe Dardan Berisha po festojnë me flamurin kombëtar shqiptar në Bullgari.

Dy basketbollistët më të Sigal Prishtinës, Dardan Berisha dhe Edmond Azemi po festojnë me flamurin kombëtar shqiptar.

Ata ishin ndër më meritorët për këtë sukses të Prishtinës këtë edicion.

Image
Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT