Edi Rama këndon me def: Ra Sala prej fikut! (VIDEO)

Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, po vazhdon festën e fitores me bashkëpartiakët dhe simpatizantët e Partisë Socialiste.

Në autobus së bashku me gruan e tij, Panedeli Majkon dhe te tjerë, ai ishte nisur për në sheshin e Tiranës, duke kënduar këngën “Ra Sala prej Fikut”!

Në zgjedhjet e 25 qershorit, PS shpallet fituese duke marrë 74 mandate deputetësh, përkundrejt 43 të PD-së, 19 LSI, 3 PDIU dhe 1 mandat PSD./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT