Edi Rama ka një urim të veçantë për besimtarët myslimanë (FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë një urim të veçantë për gjithë besimtarët myslimanë që sot kremtojne Fiter Bajramin.

Me nje postim ne faqen e tij ne rrjetin social Facebook, kryeministri uron gjithe besimtaret.

“Ju uroj të gjithë vëllezërve dhe motrave të besimit islam, gëzuar Fiter Bajramin”, shkruan Rama.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT