Edhe një refuzim për Milanin

Duket se kjo merkato verore do të jetë shumë e vështirë për Milanin. Pas refuzimeve që i bënë Kondogbia dhe Martinez, Milani ka marrë sot edhe një lajm tjetër të keq.

Luiz Adriano për të cilin ishin të interesuar milanezët, ka nënshkruar kontratë me Al Ahli në Dubai.

Megjithatë një lajm i mirë për tifozët e Milanit është Alex Ëitsel do të luaj sezonin e ardhshëm në “San Siro”./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT