Edhe një maturante e bukur, kësaj radhe nga Obliqi (FOTO)

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme.

Në një vend si Kosova, të rinjët i kushtojnë shumë vëmendje mbrëmjës së maturës, duke shpenzuar shumë për të tërhequr vëmendje.

Një maturante e cila poashtu i ka kushtuar rëndesi dukjes është edhe maturantja e paraqitur me poshtë.

Ajo është nga Obiliqi dhe duke e parë në foto të jep përshtypjen e një ylli të vërtetë hollivudian, shkruan revista Kosovarja.

Arba mirena është maturantja e cila ka lënë gojëhapur me sharmin e saj në mbrëmjen e maturës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT