Edhe një link…Këtu mund ta shikoni LIVE super duelin Joshua – Pulev

Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev pas pak do të përballen në meçin e vlefshëm për kategorinë e peshave të rënda.

Boksieri britanik, Joshua do të tentojë të mbroj titujt e tij në pesha të rënda WBA, IBF dhe WBO kundër bullgarit Pulev, shkruan Reporteri.net

Ky duel ishte planifikuar të zhvillohej më 20 qershor, por u shtye shkaku i pandemisë së Koronavirusit.

Të dy boksierët tashmë kanë arritur në Wembley.

Ky meç parashikohet të fillojë nga ora 23:30 dhe mund ta ndiqni LIVE duke klikuar KËTU.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT