Edhe një i vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Ka vdekur edhe një person nga koronavirusi në Kosovë. Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook zëdhënësi i Komunës së Fushë Kosovës, Ali Topalli. Ai tregoi se tanimë të ndjerin e kishte shok të ngushtë.

Postimi nga zëdhënësi i Komunës së Fushë Kosovës, Ali Topalli:

Sapo mora lajmin e dhimbshëm:

Azemi nuk i shpëtoi pandemisë

I tronditur: Azemi (Berisha), bashkëvendasi e shoku im, iku nga kjo botë! Lajm që më shokoi, më trishtoi dhe më shtoi mërzinë aç shumë sa që ende nuk po besoj: Loriku mbrëmë më tha se je më mirë Azem e sot, sot ike për tu mos u kthye kurrë më. Ike shpejt bre Azem: U rritëm bashk Azem dhe tani që mora këtë lajm të zi nuk po muj as të shkruaj e as të gjej fjalë…………U pafshim në Botën tjetër Azem!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT