Edhe një gol në duelin City – Real (VIDEO)

Reali ka barazuar rezultatin në duel me City.

Për 1-1 ka shënuar Benzema në minutën e 28-të.

Kujtojmë se kjo është ndeshja kthyese, dhe ndeshjen e parë e ka fituar Manchester City me rezultat 2-1./DrenicaPresss

- Advertisement -

MË TË FUNDIT