Hysaj debuton me Napolin në Ligën e Kampionëve

 

Elseid Hysaj e ka bërë sefte pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve.

Skuadra e tij, Napoli, luan si mysafire e Dynamo Kiev.

Mbrojtësi shqiptar është startues në formacionin e trajnerit Sarri.

Në grupin B ku bëjnë pjesë Napoli  dhe Dinamo janë edhe Benfica dhe Beshiktashi./Drenicapress.info/

Debutimi i Hysajt në Ligën e Kampionëve

- Advertisement -

MË TË FUNDIT