Edhe një blerje nga Manchester United

 

Gjiganti anglez i futbollit, Manchester United, vazhdon me përforcime.

Mbrëmë testet mjekësore në Carrington i ka kaluar edhe mesfushori francez Morgan Schneiderlin, transmeton Koha.Net.

Ende nuk dihet se sa United do të paguajë për shërbimet e francezit dhe zyrtarizimi pritet brenda pak orësh.

Ai do t’i bashkohet ekipit në turneun në SHBA bashkë me 3 blerjet e deritashme, Bastian Schëeinsteiger, Matteo Darmian dhe Memphis Depay.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT