Edhe një aksident tjetër në Drenas

Përkeqësimi i motit ka shkaktuar sot tri aksidente deri më tani në Drenas. Pas aksidentit afër hekurudhës në Dreanas, atij te Parku I Biznesit, sapo ka ndodhur edhe një aksident tjetër.

Sipas një lexuesi të DrenicaPress, aksidenti ka ndodhur në fshatin Korroticë te lagjja Janova.

Një kamion është përplasur me një veturë, duke shaktuar dëme në automjete dhe si pasojë edhe kolonë të automjeteve në rrugë./Drenicapress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT