Edhe milionerët mund të jenë modestë

Një ngjarje interesante ka ndodhur sot në ndeshjen midis Sampdorias dhe Kaljarit.
Sulmuesi kamerunas Samuel Eto’o ka bërë një gjest që ka çuditur të gjithë.
Në një moment të lojës ai është ulur për t’i lidhur këpucët portierit Brkiç.
Gjeste që rrallë i shohim në fushat e futbollit, madje shumë rrallë nga lojtarë të superpaguar si Samuel Eto’o.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT