Edhe Atletico pas “Messit egjiptian”

 

Garës se kush do ta transferoj në skuadër sulmuesin egjiptian Muhamed Salah, i është bashkuar edhe Atletico Madrid.

Për “Messin egjiptian” Atletico Madrid është e gatshme të ofroj 20 milion euro, pasi Salah ka refuzura të qëndroj në Fiorentinë, dhe dëshiron një klub që luan  në Ligën e Kampionëve.

Për Salahin që është i huazuar nga Chelsea te Fiorentina janë të interesuara edhe Lyoni, Roma dhe Valencia/Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT