Eder debuton me supergol (video)

 

 

Sulmuesi i neutralizuar italian, Eder ka shënuar një supergol në debutimin e tij për kombëtaren italiane në ndeshjen kundër Bullgarisë.
Eder që u inkuadrua në pjesën e dytë, shënoi një gol jashtëzakonisht të bukur, gol ky i barazimit 2:2 ndërmjet Bullgarisë dhe Italisë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT