E trishtueshme: Vetura e mërgimtarit bllokon hyrjen e Emergjencës, pacienti detyrohet të pres në mbi 30 gradë

Një pacient që po dilte nga Emergjenca e Mitrovicës është dashur të pres në pikë të nxehtit.

Kjo pritje u bë për shkak se një veturë ishte parkuar në hyrjen e objektit.

Një familjar ka adresuar shqetësimin në “Jepi zë”, duke alarmuar për gjendjen në atë pjesë. Sipas tij, pacienti ka pritur gjatë dhe vetura është larguar tek pasi ka ardhur Policia.

Ndryshe, kjo pjesë bllokohet gjithmonë nga veturat, ani pse është Emergjenca.

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: car and outdoor

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT