E tmerrshme! Vajza thyen qafën gjatë kërcimit (Video)

Ky është momenti i frikshëm ku një vajzë ka thyer qafën teksa ishte duke kërcyer në një lokal.

Ajo ishte duke dhuruar shfaqje për të pranishmit, por përfundoi si mos më keq, teksa të gjithë ishin duke e filmuar.

Video është shpërndarë në rrjetet sociale dhe ka marrë shumë reagime.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT