E tmerrshme: Momenti kur një fëmijë sulmohet nga luani në park (Foto/Video)

Ky është moment i tmerrshëm kur luani e sulmoi një fëmijë pasi i iku nga duart rojtarit të parkut.

Njerëzit ishin duke e shikuar luanin teksa luante me rojtarin e parkut, por vërejten se ai e humbi vëmendjen duke e përcjellur fëmijën që ishte aty afër, transmeton lajmi.net

Në një pike ai iku me shpejtësi duke e sulmuar fëmijën, por pas disa goditjeve nga rojtari ai e lëshoi atë.

Ngjarja ndodhi në qytetin Vladimir, në Rusi ku organet e ligjit po merren me rastin.

Por punëtorët e parkut pohojnë se kafsha ishte duke luajtur dhe se nuk kishte ndonjë rrezik për fëmijën./Lajmi.net/ 

zoo-keeper-483758 lion-attack-483757 lion-cub-650633 lion-keeper-playing-483759

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT