E tmerrshme: Mësuesja e rrah fëmijën në sy të nënës, britmat e fëmijës ju rrëqethin (Video)

Pamjet që gjeni në videon më poshtë janë filmuar në një shkollë në SHBA, ku fëmija rrihet nga mësuesja me shkop druri, për shkak të mungesave në shkollë, por edhe sepse kishte rrahur dhe i kishte pështyrë një shoku.

Ai u çua në zyrën e drejtoreshës bashkë me nënën dhe mësuesen, të cilat i kërkojnë që të ulë pantallonat, në mënyrë që ta ndëshkojnë.

I vogli bërtet i dëshpëruar dhe qan ndërsa thërret “Mami më ndihmo”. Por mësuesja i thotë, “Kësaj radhe mos u shqetëso, mami nuk mund të të ndihmojë”.

Fatmirësisht goditjet janë fare të vogla, ndërsa të qarat e fëmijës janë të shumta. Video e këtij momenti u përhap me shpejtësi, duke marrë kritika të shumta./noa.al

 
- Advertisement -

MË TË FUNDIT