E tmerrshme: Burri masakron gruan dhe shëtit rrugëve me kokën e saj në dorë (Video)

Në burrë është parë duke ecur në rrugë me një kokë femra të përgjakur në njërën dorë. Kjo tingëllon si një film horror, por kjo sipas mediave lokale ka ndodhur në një qytet indian ditën e premte.

Njerëzit në rrugë janë shokuar duke e parë burrin, i cili thuhet se i kishte prerë kokën gruas.

I dyshuari është identifikuar si Ramchandra Sheu Chavan 53 vjeç. Ai raportohet se dyshonte se gruaja e tij 45 vjeçare kishte një aferë me dhëndrin e tij.

https://www.youtube.com/watch?v=OYx5sNBJuyg&hd=1

- Advertisement -

MË TË FUNDIT