E rrallë, dy njerëz me ngjyrë në fushatën e AKR-së në Drenas (Foto)

Zgjedhjet në Drenas po përcillen me interes të madh nga partitë politike dhe mediat. Por rëndësia e këtyre zgjedhjeve duket se po kalon kufinjtë shtetëror.

Kjo shihet në fushatën e sotme që AKR pa patur në Drenas në përkrahje të kandidatit të saj, Elmi Thaçit.

Dy njerëz më ngjyrë janë parë në ulëset e para të fushatës gjersa kontrasti shihet në prapavi nga njerëz me plisë që gjithashtu kishin ardhur për të njëjtin qëllim./Indeksonline/

15267764-939523756149396-4823732389610428811-n

15268045-939523876149384-4268177021820605518-n

- Advertisement -

MË TË FUNDIT