E rrah gruan e bën për spital, arrestohet nga policia

Policia ka arrestuar në Prishtinë një person pasi që, pas një zënke ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kurse, në Gjilan është arrestuar një person pasi i njëjti kishte shantazhuar një femër se në rrjetet sociale do të publikonte disa foto të saj. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT