E rëndë: Vdesin nga koronavirusi 19 dhe 31 vjeçari nga Mitrovica dhe Prizreni

Dy ngjarje të rënda kanë ndodhur në 24 orët e fundit, ku si pasojë e infektimit me koronavirus, kanë vdekur dy të rinjë.

Një 19 vjeçar nga Mitrovica dhe 31 vjeçari nga Prizreni, kanë ndërruar jetë pas infektimit me koronavirus.

Kjo u bë e ditur në njoftimin e IKSHPK-së, në të cilën thuhet se gjithsejt në 24 orët e fundit nga koronavirusi, kanë ndërruar jetë dy persona.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT