E pyesin Ronaldon, çka nëse biri yt e bën tatu Lionel Messin (Video)

Lojtari më i mirë i botës për vitin 2014, Cristiano Ronaldo, gjatë një intervistë të dhënë për mediat britanike, është pyetur sesi do të reagonte nëse i biri i tij në të ardhmen, do të bëjë tatuazh Lionel Messin, rivalin më të madh të tij në futboll.

“Nuk do të ishte problem kjo. Në fakt, të bësh këtë, do të thotë se je i zgjuar, dhe di të dallon lojtarët e mirë, është përgjigjur Ronaldo, ndërsa përgjigjen e Ronaldos, e ka cilësuar të mençur intervistuesi./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT