E pështyu në fytyrë, shikoni reagimin e policit (VIDEO)

Një hetim ka filluar nga policia e Çikagos ndaj një oficeri policor që reagoi ndaj një qytetari.

Qytetari në fjalë e kishte pështyrë në fytyrë zyrtarin policor, por ky i fundit nuk e priti aspak mirë këtë dhe reagoi duke e hedhur për tokë qytetarin.

Burri 29 vjeçar ishte zënë duke pirë alkool në publik një akt që është i ndaluar me ligj në shtetin e Illinois në SHBA, në momentin kur u zu nga polici.

Shikoni më poshtë të gjithë ngjarjen e incizuar nga kalimtarë të rastit.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT