“E penduar deri në pikë të fundit”, Melisa i jep fund lidhjes me Andin?

Melisa dhe Andi janë çifti i vetëm të cilët kanë arritur të mbajnë lidhje e tyre fshehtas pas daljes nga programi.

Atje janë veçuar si çift I përkryer nga fansat e tyre, shkruan Indeksonline.

Mirëpo, duket që mes tyre ka ndodhur një krisje. Melisa ndau në Instastory një mesazh e cila mendohet t’i jetë drejtuar Andit.

“E penduar deri ne pike te fundit. U kry!”, shkroi ajo duke mos dhënë asnjë detaj më shumë.

Në llogarinë e tyre në Instagram, dyshja nuk ndjekin më njëri-tjetrin, mirëpo që të dy vazhdojnë t’i mbajnë fotografitë që i kanë shkrepur së bashku./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT