E papritur, Shqipja dhe Tea bëhen bashkë

E mbani mend kur Shqipja dhe Tea ishin në një studio dhe debatet apo sherret mes tyre ishin të vazhdueshme?

Vajzat u bënë të njohura në Për’puthen dhe tani vazhdojnë rrugëtimin jashtë këtij programi.

Ditën e sotme, Shqipen dhe Tean do i shohim sërish bashkë në një studio, por jo në atë të Për’puthen.

Shqipja ka publikuar një foto dyshe, ku në njërën anë shihet fytyra e saj dhe në tjetrën e Teas. Ajo e ka personifikuar veten si vullkan, ndërsa Tean si akull.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT