E papritur, Einxhel puth Donaldin

Einxhel i ka shpallur “luftë” Donaldit që nga momenti kur ky i fundit nuk shpëtoi Dagzin nga eliminimi.

Dyshja kanë diskutuar e janë përplasur shpesh me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Einxhel është dënuar të puthë banorin që ka më shumë inat brenda shtëpisë dhe moderatorja nuk ka hezituar të zgjedhë Donaldin.

Ajo i është afruar duke i dhënë një të puthur në faqe.

“Faleminderit! Më shijoi shumë”, i është përgjigjur aktori.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT